Mila Kačič je zapisala:

“Vsak ima dve roki in eno srce”

Naši otroci imajo pridne,spretne roke ter veliko srce, s katerim so v petek in soboto srčno zastopali našo šolo na Državnem tekmovanju Društev mladi gasilec v Šentjerneju.

Ekipo mlajših so zastopali Gašper Stopar, Neja Pavlič in Neža Strnad, v starejši ekipi pa so bile Alja Lisec, Ana Sinkovič in Nina Bobnič.

Starejše punce so postale državne podprvakinje, mlajša ekipa pa je v igri stotink osvojila odlično 4. mesto.

Ob napovedi naše šole za prejem pokala, pa je po dvorani zadonel aplavz in vzkliki: Bravo, Blanca. Ponosni smo, da smo  s svojimi uspehi prepoznavni že po celi Sloveniji in da lahko tudi na takšen način pišemo zgodovino naše šole.

Drugo mesto in četrto mesto v državi sta uspeha, ki nam mentorjem in otrokom dasta voljo in pogum za naprej.

Hvala g. ravnatelju Vincencu Frecetu, Gasilskemu društvu Blanca in poveljniku GZ Sevnica Gašperju Janežiču za podporo in seveda hvala mentorjem Valeriji Mirt, Olgi Lužar, Majdi Stopar, Darji in Sabini Požun za čas, ki so ga namenile ekipam.

Na pomoč!

Spletni povezavi: