V petek, 7. januarja 2022, je bilo v športnem domu v Sevnici občinsko tekmovanje v odbojki za starejše učenke.

Na tekmovanju je sodelovalo pet osnovnih šol občine Sevnica in OŠ Radeče. Ekipe so bile razdeljene v dve skupini, naše učenke so se v prvi tekmi predtekmovanja pomerile z najtežjim nasprotnikom OŠ Boštanj, ki pa so jo naše učenke dobile z rezultatom 2 : 0.  V drugi tekmi so naše učenke prepričljivo dobile tudi tekmo z OŠ Sevnica z enakim rezultatom in se uvrstile v finale, kjer so se pomerile z zmagovalno ekipo druge predtekmovalne skupine OŠ Krmelj in brez težav zmagale. V četrtek, 13. januarja, pa  naše učenke čaka nastop na področnem tekmovanju, ki bo pravi pokazatelj moči naše ekipe, ki ima tri igralke, ki igrajo v Posavskem odbojkarskem klubu in so nosilke igre naše ekipe. To so Pia Paulina Pinoza, Tajda Peklar in Lia Lucija Pinoza.

Za ekipo naše šole so nastopile: Pia Paulina Pinoza, Tajda Peklar, Lia Lucija Pinoza, Žana Kočevar, Ela Hercog, Ajda Stritar in Lana Grilc.