Kljub turobnemu vremenu so obrazi naših prvošolcev žareli, ko so v petek, 1. 9. 2017, prvič prestopili šolski prag. Oviro, ki jih je pričakala pred vrati učilnice 1. razreda, so vsi uspešno preskočili. Po prijaznem pozdravu ravnatelja mag. Vincenca Freceta, razredničarke Tatjane Arčon in učiteljice Saše Martinčič, so se poslovili od staršev. Sledili sta uri ustvarjanja v razredu z učiteljicama.

Ob koncu prvega šolskega dne jih je v jedilnici šole pričakalo sladko presenečenje, torta, ki sta jo krasila Lili in Bine, naša spremljevalca v naslednjih letih šolanja.

Učiteljici želiva, da pogumno in z roko v roki stopimo na pot znanja. Ob tem pa, dragi prvošolci, ne pozabite, ne učite se za šolo, temveč za življenje.

Tatjana Arčon

(Skupno 1.584 obiskov, današnjih obiskov 1)