V četrtek, 6. 4. 2023, je bila naša šola organizatorica medobčinskega tekmovanja v krosu, katerega se je udeležilo 232 učencev osnovnih šol občine Sevnica in osnovne šole Radeče.
Učenci od 1. do 4. razreda so tekli na razdalji 500 metrov, učenci in učenke 5., 6.,  7. razreda in učenke 8. in 9. razreda so tekli na razdalji 1000 metrov, učenci 8. in 9. razreda pa na razdalji 1500 metrov.
Izvajalci krosa so bili učenci 9. razreda, ki so imeli ta dan športni dan, ob pomoči učenk 8. razreda in učencev 6. razreda.
Na izvedbo krosa so bili podani pozitivni komentarji prisotnih mentorjev, za kar gre zahvala vsem učencem, ki so se potrudili, da je bil kros uspešno izveden.
Zahvala gre tudi gospodu Janu Samideju za pomoč pri izvedbi in učitelju Romanu za pomoč pri ozvočenju.
Naša šola se je še enkrat izkazala kot dobra organizatorica športnega tekmovanja.
Čestitke gredo tudi tekmovalcem naše šole za odlične posamezne rezultate, ki so naši šoli na koncu prinesli tudi ekipno zmago z osvojenimi 16 negativnimi točkami.
 
Rezultati:
  1. razred: 
  • deklice:
    Lara Geršak            4. mesto
    Ema Šutar              7. mesto
    Brina Arnšek          8. mesto
  • dečki:
    Patrik Žibert            2. mesto
    Izak Škorja               4. mesto
    Izak Slemenšek       5. mesto
  1. razred:  
  • deklice:
    Ela Dolmovič            1. mesto
    Tia Žibert                   6. mesto
    Eva Mešiček             11.mesto
     
  • dečki:
    Lenart Romih            3. mesto
    Jože Strnad                9. mesto
    Mathis Pečnik         11. mesto
  1. razred:
  • deklice:
    Isabella Slemenšek  8. mesto
    Ajda Hriberšek        11. mesto
    Ema Pirc                   12. mesto
  • dečki:
    Jošt Radej                   1. mesto
    Tilen Prah                   5. mesto              
    Andraž Ločičnik        15. mesto
     
  1. razred:
  • deklice:
    Nina Radej                  1. mesto
    Livija Marija Župevc    2. mesto
  • učenci:
    Leon Romih                 2. mesto
    Izak Mešiček              11. mesto
    Matic Špec                 13. mesto
    Anej Pohar                 15. mesto
  1. razred:
  • učenke:
    Lucija Belinc                 7. mesto
    Zoja Jovanović            11. mesto  
  • učenci:
    Radej Žiga                     5. mesto
  1. razred:
  • učenke:
    Ajda Budna                  1. mesto
    Tina Stopar                   7. mesto
  1. razred:
  • učenke
    Kiara Blatnik               1. mesto
  • učenci:
    Gal Dolmovič              4. mesto
    Žan Špec                      7. mesto
    Maj Gorjup                 9. mesto
  1. razred:
  • učenke:        
    Nika Radej                   1. mesto
  • učenci:
    Jan Dolmovič              1. mesto
    Aljaž Moškon              8. mesto
  1. razred:
  • učenke:
    Tjaša Radej                 1. mesto
(Skupno 663 obiskov, današnjih obiskov 1)