V četrtek, 11.5.2017, smo učenci od 1. do 4. razreda obiskali Glasbeno šolo Sevnica.

Vtisi otrok:

Bilo mi je zelo všeč. Pohvalila bi vse učence, ki so tako lepo igrali in učitelje, ki so ji dobro pripravili igrati na glasbila. ŠPELA KLENOVŠEK , 3.r.

Všeč mi je bila skupina kitaristov. Zelo sta mi bila všeč bratec in sestrica, ki sta igrala skupaj. JAN DOLMOVIČ, 2.r.

Zelo sem se zabaval in videl sem glasbila, ki jih še nikoli nisem. Najbolj sem se zabaval ob zvokih klavirja. Upam, da se bom lahko tudi sam vpisal v glasbeno šolo. ŽAN KOLARIČ, 2.r.

V glasbeni šoli so mi bili všeč harfa, klavir, kitare, violine in pa trobila. Zelo sta mi bila všeč bratec in sestrica, ki sta igrala skupaj. Najbolj sem uživala v koračnici, ki so jo klarinetisti. BINA KATARINA GROBOLJŠEK, 2.r.