V torek, 20. 11. 2018, smo na šoli organizirali občinsko tekmovanje v košarki za starejše dečke. Prišli so igralci iz treh šol, in sicer iz OŠ Boštanj, OŠ Sava Kladnika Sevnica ter iz sosednje občine OŠ Marjana Nemca Radeče. Tekmovali pa so tudi naši učenci. Proti ekipi iz Sevnice in ekipi iz Radeč so izgubili, zmagali pa so proti učencem iz OŠ Boštanj. Z borbeno in dobro igro so si priigrali skupno drugo mesto v občini Sevnica in se uvrstili na področno tekmovanje. To jim je zagotovo uspelo tudi zaradi odličnih in predvsem glasnih navijačev.

V četrtek bo prav tako v organizaciji blanške šole občinsko tekmovanje v košarki za dekleta. Upamo, da bo naša ekipa igrala vsaj tako dobro kot fantje. 🙂

Čestitke vsem!

Ina Starič