Prvošolci OŠ Blanca vemo, da je mesec december pravljičen in čaroben. Z različnimi prazničnimi dejavnostmi takšnega tudi doživljamo.

Decembrske dni pa smo želeli popestriti še otrokom iz blanškega vrtca – tistim, ki bodo prihodnje leto že postali prvošolci. Za dve šolski uri smo jih povabili medse, v 1. razred, in z njimi preživeli prijetne trenutke.

Pogovarjali smo se o zimi, prebrali pravljico z naslovom Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo, vsak je izdelal svojega pujska za srečo. Obiskala in pozdravila nas je ravnateljica šole, ga. Ksenija Juh.

Ko so naši gostje odšli nazaj v vrtec, smo se učenci in učitelja pogovarjali ter ugotovili, da smo se imeli zelo lepo in da lahko vrtčevskim otrokom čestitamo za odlično sodelovanje.

Učitelja pa se zahvaljujeva svojim učencem, da so medse s prijaznostjo sprejeli goste.