Lahko poezija svet naredi lepši in boljši? Razmišljanje ob pesmih Vinka Möderndorferja iz najnovejše pesniške zbirke Romeo in Julija iz sosednje ulice je dvema tekmovalkama prineslo bronasto Cankarjevo priznanje. Na regijskem tekmovanju, ki je potekalo 17. 1. na OŠ Raka sta se odlično odrezali osmošolka Lia Lucija Pinoza in devetošolka Špela Klenovšek.

Lia Lucija se je uvrstila na naslednjo stopnjo tekmovanja, zato ji seveda želimo, naj ji pisalo in misli dobro stečejo tudi na državnem tekmovanju, ki bo 11. marca na OŠ Zreče.

Čestitke obema za dosežen uspeh!

mentorica

Nina G. Kadilnik