V petek, 19. 10. 2018, je bilo na naši šoli zelo veselo in razgibano. Šola se je tudi letos vključila v projekt Simbioza giba in tako smo ta dan v goste povabili babice in dedke, tete in strice, mamice in očije učencev od 1. do 5. razreda, da so z nami zaplesali.
Kot se spodobi za vsako večjo prireditev, ima tudi projekt Simbioza giba svojo himno, ob kateri so na začetku učenci zaplesali. Naše goste so navdušili plesi učencev posameznih razredov. Po predstavitvi razrednih nastopov so učenci povabili svoje goste na plesišče, kjer so se ogreli najprej ogreli z že znanimi Račkami, nato pa so se tudi oni naučili himno Zamigaj z nami, seveda ob pomoči učencev. Z največjim veseljem in žarom so se v nadaljevanju zavrteli v različnih ritmih, od otroških pesmi do polk in valčkov.
Naši gostje so odšli z nasmehom na obrazu domov, učenci pa navdušeni k pouku.