Drugi petek v mesecu juniju so imeli osmošolci in devetošolci poseben dan dejavnosti, saj so tehniški dan izvedli kot zaključni izlet v organizaciji turistične agencije FunTura. Izbrali so dogodivščino v Pustolovskem parku Geoss v Vačah nad Litijo, kjer so se v naravi lahko preizkusili na  plezalnih poteh različnih težavnostnih stopenj. V skupinah so po kosilu v središču Ljubljane doživeli napeto bitko s časom v sobah pobega s štirimi različnimi tematikami, večer pa preživeli v Koloseju med dinozavri jurskega sveta ob ogledu najnovejšega znanstveno-fantastičnega filma.

Nina Grabenšek Kadilnik

foto: Nina Grabenšek Kadilnik, Escape Room Enigmarium